Skvělé nápady na rozpočet pro uspořádání chaty

Chata je místo, kam si lidé chodí odpočinout od ruchu velkoměsta a být sami s přírodou. A samozřejmě všichni letní obyvatelé chtějí, aby jejich zahrada byla dobře upravená a měla esteticky příjemný vzhled. Kromě zaplevelených záhonů a vysázených stromů můžete do venkovského domu vnést krásu mnoha různými způsoby. Koneckonců, po práci na zahradě si někdy opravdu chcete odpočinout, pozorovat krásu světa kolem vás, a aby to bylo ještě příjemnější, představujeme vám spoustu originálních, užitečných a hlavně rozpočtových nápadů které vám pomohou zušlechtit vaši letní chatu!

Nábytek po babice
Chalupu bez masivních kusů letitého dřevěného nábytku, které jako byste znovu objevili, si asi nikdo ani představit. Nemáte-li originály po babičce, můžete si zajet na bleší trh nebo se podívat na použitý nábytek na internetu, dokonale naplní chatu pohodlím. Pořídit si můžete i nový nábytek v retro stylu, a pokud na něj nemáte dost peněz, můžete si vzít malou půjčku.

Naplňte záhony šišky
Za prvé je to roztomilé a za druhé šišky zachrání rostlinky před vyhrabáním vaším mazlíčkem. Také nemusíte vytrhávat plevel.

Sešité polštáře mohou být skvělou dekou na piknik, přespání nebo venkovní filmy. Budete potřebovat pár malých polštářků a můžete pohodlně relaxovat na trávě.

Další verze houpačky vyrobené ze židle
Staré židli odřízněte nohy a přivažte k ní provazy, skvělý nápad na DIY houpačku, která se bude hodit do interiéru.

Scroll to Top