Půjčky P2P – ZONKY – Přihlášení, nová půjčka, konsolidace

CHCI PŮJČIT NA ZONKY

Přihlásit se do Zonky

Půjčujeme i živnostníkům a malým firmám, stačí si připravit patřičné doklady a půjčku od Zonky můžete mít na účtě do pár minut.

Chcete poradit? Napište nám. Vaše dotazy rádi zdarma zodpovíme.

SPLÁTKOVÉ ÚVĚRY

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete založit? Řešíte kde, aby úroky a velké poplatky nestáhly Vaši firmu do dluhové pasti? Naše prověřené společnosti jakými je například Zonky Vám pomohou v každé situaci.
Na trhu je stále velké množství společností, nabízejících „výhodné“ úvěry. U nás si u OVĚŘENÝCH a SPOLEHLIVÝCH společností můžete porovnat jaké mají úroky, kolik činí poplatky a kolik za půjčku skutečně zaplatíte. Tyto společnosti Vás prověří a nabídnou Vám okamžitou pomoc s Vaším podnikatelským problémem, navíc nebude třeba zbytečné papírování a nesmyslně dlouhé čekací lhůty na schválení úvěru.

Nemusíte se ani obávat nesmyslných pokut či obrovských poplatků, u těchto firem Vám nic takového nehrozí. Navíc pokud máte jakýkoliv specifický dotaz, je možné nám napsat a my Vám ZDARMA poradíme, jaký úvěr a u které společnosti je pro Vás vhodný. Nenechte se napálit a než o úvěr požádáte, zjistěte si o společnosti více informací, porovnejte si konkurenci a vyberte pro Vás nejlepší nabídku.

Zonky nabízí i konsolidace a to jak bank jako je třeba Ferratum Bank, tak i nebankovních půjček. 

Scroll to Top