AUTOPŮJČKY

DRUHINFO
částka20.000 – 900.000 Kč
splatnost12 – 120 měsíců
první půjčka zdarmaNe
Důležité dokumentykopie OP
REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD
Půjčka ve výši (Kč)150 000 Kč
Pevná roční úroková sazba5,99%
Doba trvání60 měsíců
Měsíční splátka2 957 Kč
Poslední splátka2951,32 Kč
Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky (Kč)3 000 Kč
RPSN7,03% Kč
Celkové náklady spotřebitelského úvěru
(Kč)
27 414,32 Kč
Celková zaplacená

částka klientem (Kč)
177 414,32 Kč

CHCI PŮJČIT
více informací o Zonky

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit, ale nevíte kde, aby Vás úroky a velké poplatky nestáhly do dluhové pasti?

Porovnejte si nabídky od fungujících a ověřených společnosti a o půjčku si rovnou požádejte.

Spolehlivé půjčky od Essox, Zonky
Potřebujete-li s něčím pomoci, napište nám. 

Půjčky na nákup nového nebo ojetého auta online. Jednoduchá žádost, rychlé schválení a výplata na účet. Porovnejte nejlevnější půjčky na auto na trhu a ušetřete. Peníze na účtu za pár minut.

Na trhu je stále velké množství společností, nabízejících „výhodné“ úvěry. U nás si u OVĚŘENÝCH a SPOLEHLIVÝCH společností můžete porovnat jaké mají úroky, kolik činí poplatky a kolik za půjčku skutečně zaplatíte. Tyto společnosti Vás nebudou nutit přeplácet na úrocích či pokutách z prodlení, neboť jsou regulované a dodržují veškeré zásady zákona o spotřebitelském úvěru. Nemusíte se tedy obávat nesmyslných pokut či obrovských poplatků, u těchto firem Vám nic takového nehrozí.

Navíc pokud máte jakýkoliv specifický dotaz, je možné nám napsat a my Vám ZDARMA poradíme, jaký úvěr a u které společnosti je pro Vás vhodný. Nenechte se napálit a než o úvěr požádáte, zjistěte si o společnosti více informací, porovnejte si konkurenci a vyberte pro Vás nejlepší nabídku.

Scroll to Top