Vánoce už klepou na dveře!

Mnozí z nás odkládají vánoční nákupy na poslední chvíli. Ačkoliv je samozřejmě výhodnější nakupovat všechny dárky dopředu. Bez ohledu na váš rozpočet je velmi důležité plánovat vánoční výdaje předem. O tom právě budeme hovořit v našem článku. Příprava na Vánoce a Nový rok se skládá ze tří částí:

  • vánoční dárky,
  • sváteční stůl a
  • sváteční oblečení.

Pokud poslední není velkou položkou výdajů, dárky často zasáhnou do peněženky. Věnujte pozornost celosvětovému akčnímu dni Black Friday, který vám umožní ušetřit až 70 % v závislosti na druhu zboží. Velké slevy na domácí spotřebiče, elektroniku, parfémy a dokonce i stavební materiály vždy probíhají koncem listopadu. Vánoční večeři můžete také zorganizovat rozpočtově pomocí aplikací na sledování zboží ve slevě. Mražené potraviny, konzervy, pečivo – uchovávají se dlouho a lze je zakoupit pár měsíců před oslavou.

Nicméně, pokud se vám stane, že na svátky vzpomínáte až v polovině prosince, banky a další finanční instituce často poskytují výhodné půjčky a úvěry, na kterých můžete také ušetřit. Přejeme vám klidné svátky a radostný čas s rodinou!“

Scroll to Top