Srovnání nejlepších kreditních karet v srpnu 2020

Nejlepší kreditní karty trhu

Kreditní karta je revolvingový úvěr, kdy klient dostane limit, který může libovolně čerpat do jeho výše ať už platbami u obchodníků, na internetu, výběrem z bankomatu nebo převedením limitu na běžný účet. Nyní se podíváme na nejčastější kreditní karty a porovnáme, která je nejlepší.

Při srovnání kreditních karet je jednoznačně nejlepší koukat na representativní příklad a důležité benefity na kreditní kartě. U representativního příkladu je klíčové, zda je kreditní karta zdarma (případně od jak velikého obratu na kartě je zdarma) a RPSN, tzn. roční procentní sazbu nákladů. Dále je důležité porovnávat i benefity kreditní karty.

Na základě RPSN je nejvýhodnější karta:
(viz tabulky s representativními příklady níže):                 

  1. Diners Club – Pure+, RPSN 8,66%
  2. ČSOB – kreditní karta Standard, RPSN 23,8%
  3. KB A karta, RPSN 28.89%
  4. Moneta Smart karta, RPSN 28,91%
  5. Česká spořitelna kreditní karta, RPSN 31,3%

Diners Club kreditní karta je cca 3x levnější (výhodnější) než ostatní kreditní karty.“

Na základě benefitů je nejvýhodnější karta:

(viz tabulky s representativními příklady níže):                 

  1. Diners Club – Pure+, až 5% zpět, bezúročné období platí i na bankomaty a převody, účtování až po bezúročném období, nikoliv jako ostatní banky.
  2. KB A karta, slevy v katalogu Sphere až 50%
    1. Kreditní karty CSOB Standard, CS, Moneta Smart karta

Aktuálně vyhrává ať už nejlevnějším úvěrem při srovnání RPSN nebo benefity na kartě kartě (bezúročné období platí i na bankomaty a převody na účet) a také výší % zpět z nákupů jednoznačně kreditní karta Diners Club – Pure+. Pokud aktuálně máte jinou kreditní kartu, doporučujeme si objednat kreditní kartu Diners Club – Pure+ ZDE a stávající nevýhodnou kartu zrušit. Ušetříte min. 3x plus získáte zajímavé benefity.

Scroll to Top